Młody i promienny wygląd to gwarancja dobrego samopoczucia.  Wraz z wiekiem zwiększa się ryzyko, że będzie ono coraz gorsze. Można i warto z tym walczyć. Poza codziennym stosowaniem kosmetyków pielęgnujących i nawilżających, należy sięgać również po peelingi oraz drobne zabiegi kosmetyczne. Jednym z popularniejszych jest mezoterapia igłowa polegająca na wprowadzaniu pod skórę, w serii iniekcji, substancji odżywczych i leczniczych.

Działanie kwasu hialuronowego

Jednym z rodzajów mezoterapii jest mezoterapia kwasem hialuronowym. Kwas ten należy do substancji naturalnie występujących w naszym organizmie. Standardowo stosowany jest jako wypełniacz zmarszczek i ust, a także rewelacyjny środek nawilżający. Wstrzyknięcie pod skórę kwasu hialuronowego powoduje natychmiastowe jej nawodnienie, zwiększenie  elastyczności oraz wypełnienie delikatnych zmarszczek.

Efekty zabiegów mezoterapii igłowej kwasem hialuronowym

Efekty widoczne są tuż po zabiegu – skóra jest wygładzona i wyraźnie nawilżona, odzyskuje promienny blask. Wraz z postępującą rewitalizacją, skóra staje się młodsza i elastyczniejsza. Efekty narastają w ciągu kolejnych dni po wykonanym zabiegu. Zabieg wykonywany jest przez doświadczonego lekarza, który przeprowadza wywiad w celu uniknięcia wystąpienia ewentualnych powikłań.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...