Coraz więcej osób ma problemy z pojawieniem się lwiej zmarszczki. Nie ma się jednak co dziwić, ponieważ owa bruzda między brwiami może znacznie zmienić mimikę twarzy, przez co będzie ona wyglądać na stale zdenerwowaną. Obecnie skutecznymi sposobami na jej usunięcie są zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego.

Jak wygląda zabieg usunięcia lwiej zmarszczki?

Na początek warto zaznaczyć, że w jego trakcie preparat tego specyfiku wprowadzany jest śródskórnie. Przed wykonaniem zastrzyku doktor posiadający odpowiednie kwalifikacje dezynfekuje skórę, a także aplikuje znieczulenie miejscowe, w którym jest odpowiedni krem. Warto dodać, że nakłucie przeprowadzane jest również przy pomocy bardzo cienkiej igły, dlatego pacjent czy pacjentka praktycznie nie czuje bólu. Nie wolno o tym zapominać.

Efekty po zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego

W przypadku wypełniania zmarszczek gniewu, czyli lwiej zmarszczki kwasem hialuronowym widoczne jest powiększenie tkanki w miejscu wstrzyknięcia. Wstrzyknięty do skóry kwas hialuronowy wypełnia zmarszczkę jakby od wewnątrz i zmniejsza w ten sposób zagłębienia skóry.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...