Kwas hialuronowy to substancja, która występuje naturalnie w naszym organizmie. Kwas hialuronowy to glukozaminoglikan, który wiąże wodę i odpowiada za właściwe nawilżenie skóry. Jedna komórka kwasu wiąże aż 250 cząsteczek wody! Niestety, wraz z wiekiem wstępują jego niedobory: skóra staje się sucha, wiotczeje i pojawiają się na niej zmarszczki. Aplikacja kwasu ma pomóc zredukować i uzupełnić te straty, przywracając skórze młodzieńczy wygląd. Kwas hialuronowy  jest również składnikiem mazi stawowej oraz ciała szklistego oka. Wchodzi w skład płynów ustrojowych. Stanowi także budulec ścian naczyń krwionośnych.

Czy efekty zabiegów kwasem hialuronowym są widoczne zaraz po zabiegu?

Tak, efekt wypełnienia widoczny jest natychmiast po zabiegu. Natomiast w ciągu kolejnych kilku – kilkunastu dni wygląd jeszcze się poprawia. Zmarszczki ulegają dalszemu spłyceniu, skóra staje się bardziej nawilżona.

Jak długo utrzymuje się efekt z użyciem kwasu hialuronowego?

Efekty zabiegu wypełniania kwasem hialuronowym utrzymują się około 1 roku. W zależności od pacjenta, stosowanego preparatu, leczonej okolicy, czas ten może być różny. Efekty są jednak w 100% bezpieczne i wyglądają bardzo naturalnie, dzięki czemu pacjent może mieć pewność, że poprawi się jego samopoczucie.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...